SAĞLIKLI BİLGİLER

Vitamin C ve Bağışıklık İlişkisi

İçerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde bağışıklık sistemi destekleyiciler arasında C vitamininin bağışıklığı nasıl desteklediği sıkça araştırılan konular arasında.

Çocuklarda Multivitamin Kullanımı ve Bağışıklık

Çocukların sağlıklı büyüme ve gelişmelerini desteklemek her ebeveynin temel isteğidir. Sağlıklı büyüme gelişmenin sağlanabilmesi için ise günlük alınması gereken vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanması ile sağlanabilir.

Bağışıklığı Güçlü Çocuklar

Çocuklardaki vitamin mineral eksikliklerinin artmasının temelindeki nedenler arasında beslenme problemleri, sağlıklı gıdaya ulaşmakta yaşanan sıkıntılar yer almaktadır.

Sağlıklı yaşam için multivitamin & mineral takviyeleri

Her insan sağlıklı olmak ister. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak ise vücudun en küçük yapı birimi olan hücrelerin sağlıklı olmasından geçer. Sağlıklı hücre fonksiyonları için ise sistemin düzenli çalışması, gerekli olan vitamin ve minerallerin alınması gerekmektedir.

Bağışıklık Sistemi ve C vitamini

Kış mevsimi kendini tam anlamıyla göstermeye başladı. Havaların bir sıcak bir soğuk olmasına vücudumuz adapte olamazken aniden bastıran soğuklar bağışıklık sisteminin zayıflamasına buna bağlı olarak da hastalıklara yakalanma riskimizin artmasına sebep olmaktadır.

Bırakın Zaman Güzelliğe Doğru Aksın

Her geçen gün ile cildimizin yaşlanma sürecine doğru bir adım daha attığı düşünüldüğünde, yıllar geçtikçe cildimizde yaşlanma belirtileri ile karşı karşıya kalmamak imkansız hale geliyor.

Okullar açılıyor…

Okulların açılmasıyla birlikte çocuklar yeni ders döneminin heyecanını yaşarken, ebeveynler açısından yeni bir dönemin başlangıcı yemek yeme problemleri, hastalıkların ortaya çıkması endişelerini beraberinde getiriyor.

Cildinizin Güzelliğini Geri Kazanın

Bir bebeğin cildine dokunduğunuzu hayal edin, hissettiğiniz o yumuşacık, pürüzsüz doku doğuştan beri vücudumuzda var olan cildin nemli, parlak, pürüzsüz ve sağlıklı olmasını sağlayan hyaluronik asit ve kolajenden başka bir şey değil!

Takviye edici gıda nedir?

Takviye edici gıdalar deyince akla “Biraz vitamin kullansam iyi olacak sanki”, “antioksidan takviye kullanmak gerekiyormuş”, “yan etkisi olur mu?”, “hangisi bana iyi gelir?” gibi bir çok soru ve yorum gelir.