EuRho® Vital

HAKKIMIZDA

Logo Euro OTC Pharma International 4c

Sağlık bizim işimiz, bu nedenle de Euro OTC Pharma olarak kurulduğumuz günden bu yana sağlık konusunu kendimize görev edindik.

Çalışmalarımız eczacılığa ilişkin hammadde ve formülasyonlar ile başlamış olup, Euro OTC Pharma 1993 yılında kurulduğundan bu yana Almanya’daki eczane ve hastaneler, depo ve ilaç sanayi için çeşitli ilaç aktif hammadde ve yardımcı maddeleri temin eden en önemli tedarikçilerden biri olmuştur.

Üstün üretim kalitesi, asla vazgeçmediğimiz ve üretim zincirimizin ilk halkasından son aşamasına kadar öncelikli hedefimiz olmuştur. Çünkü, ancak bu kalite inancı ve bilinciyle hammaddelerimizin eczane ve hastanelerdeki ilaç üretiminde güvenle kullanılabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple de en yeni teknoloji ile donatılmış modern ve İyi Üretim Süreçleri (GMP) Sertifikasına sahip laboratuvarlarımızda kaliteyi sürekli kontrol ederek müşterilerimizin bize ve de ürünlerimize yüzde yüz güvenebilmelerini sağlıyoruz.

Uzun yıllara dayanan ihtisas ve tecrübemizi EuRho® Vital gıda takviyelerimizin üretiminde de kullanıyoruz. Kapsül veya tablet, efeversan veya sıvı şekilde olsun, her bir ürünümüzü vitamin, mineral ve özel doğal ekstraktları en uygun şekil ve dozajda bir araya getirerek hazırlıyoruz. Üstelik yeni bilimsel çalışmaların ışığında ve güvenilir Alman kalite standartlarına uygun olarak. Asla değişmeyen yüksek ürün kalitemizi, kullandığımız birinci kalite hammaddelere, titiz üretim sürecimize ve sürekli yaptığımız detaylı denetim ve kontrollere borçluyuz. Dolayısıyla “Made in Germany” bizim için sadece bir etiket değil, müşterilerimize verdiğimiz bir sözdür aynı zamanda.

Etkili kombinasyon

Almanya ve tüm dünyada satışa sunduğumuz EuRho® Vital ürünleri farklı ihtiyaç grupları ve amaçlar için özel hazırlanan çok çeşitli ve üstün kaliteli gıda takviyeleridir. Gıda takviyelerinin geliştirilmesi sırasındaki kombinasyon ve dozajlamanın önemi nedeniyle vitamin ile mineral sinerjisinin yaratacağı etkiyi ve dozajı müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şekilde belirlemek çalışmalarımızın her zaman odak noktasında olmuştur.

Pratik ve hijyenik

Kapsül ve tablet şeklindeki ürünlerimiz pratik ve hijyenik blister ambalajlarda beğeninize sunulmaktadır. Pratik, çünkü ürünlerimizi arzu ettiğiniz her an ve her yerde blister ambalajı sayesinde kolayca yanınızda bulundurabilirsiniz. Hijyenik, çünkü ürünü içeceğiniz an blisterden çıkarabilirsiniz ve geri kalan tablet veya kapsüller temiz ve el değmeden ambalajında kalacaktır.

EuRho® Vital ile iş ve okul hayatınızda, spor yaparken, hassas dönemlerde ve günlük yaşantınızın her aşamasında ihtiyaç duyduğunuz ve arzu ettiğiniz aktif ve sağlıklı hayata kavuşabilirsiniz.

Hem sizin hem de ailenizin sağlıklı mutlu yarınları için, her an, her yerde EuRho® Vital.